ИНФОРМАЦИЯ И БРОНИРОВАНИЕ
0 242 524 53 87

Mimarlık tarihinde önemli bir yeri olan Side Antik Tiyatrosu, kemerli yapısıyla ünlü.2. yüzyılda 20 bin kişiye ev sahipliği yapan tiyatro, günümüzde açık hava konserlerinde sanatseverleri ağırlıyor. Tüm dünyanın gözlerini üzerine çeken bu muhteşem tiyatroya oldukça yakınız.

Side Antik Tiyatrosu

Denize bakan tarihi kalıntıları keşfettiniz mi? Apollon Tapınağı, Side Square’in yanı başında. Apollon Tapınağı, ikonlaşmış sütunlardan ve taş yapıdan geriye kalan diğer antik kalıntılardan oluşuyor. Tapınağın romantik manzarasında büyülenirken, yaratıcı medusa kabartmalarına göz gezdirin. Gün batımını izlemeden Apollon’dan dönmeyin.

Apollon Tapınağı

Side’nin en özel değerlerinden biri de Manavgat Şelalesi. Keyifle zaman geçireceğiniz şelalenin muhteşem bir manzarası, dinlenme alanları ve seyir terasları var. Şelalenin belirli etaplarında rafting ve kano gibi çeşitli doğa sporlarına bile katılabilirsiniz. Doğayı keşfetme niyetindeyseniz tatiliniz bitmeden bu şelaleyi ziyaret etmelisiniz.

Manavgat Şelalesi

Doğal güzelliğiyle misafirlerini etkileyen Köprülü Kanyon’da daima hareket var. Çılgın nehirlerin sporu rafting sizi heyecan dolu anlar yaşamaya çağırıyor. Kayaların ve engellerin arasından botu devirmeden geçmek kendinizi keyifli bir mücadelenin içinde hissettirecek.

Köprülü Kanyon

Our Hotel in Antalya!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

Side Antik Tiyatrosu

Apollon Tapınağı

Manavgat Şelalesi

Köprülü
Kanyon

Вы можете связаться с нами, чтобы сделать бронирование и получить информацию. Вы можете поделиться с нами своим опытом, мнениями и предложениями.

Контакты